Boat Browser indir

Boat Browser indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Boat Browser online videoları seyredebileceğiniz bir internet tarayıcısıdır

Boat Browser, flash desteği doğru YouTube gibi online video servislerindeki videoları oynatabilmenize asistan olan bir Android internet tarayıcısıdır.

Günlük uygulama için oldukça ideal olan internet tarayıcısı süratli bir şekilde internette gezinmenize muavin olur. Flash destekli internet tarayıcısı olmasının yanına Boat Browser’ı benzerlerinden ayıran en manâlı unsur geniş kişiselleştirme seçenekleridir. Tarayıcıdaki çoğu öğeyi tercihlerinize tarafından yapılandırabilmeniz mümkündür.

Tarayıcının kenar vasıta çubuğunda yer alan düğmelerin dizilimi kararsız, yenileri eklenip mevcut olan düğmeler çıkarılabilir. Böylece en fazla kullandığınız özelliklere çok daha süratli bir şekilde erişebilirsiniz.

Boat Browser arayüzünün görünüşünü kişiselleştirmenize müsade verir. Onlarca temadan birini uygulayarak tarayıcınızın daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz.

Tarayıcı eklentisi desteğine sahip kullanım çoğu elverişli ilave özelliği eklentiler yoluyla tarayıcınıza kazandırmanızı sağlar. Şifre yöneticisi, URL kısaltma, IP görünüm gibi ayrı eklentiler internet deneyiminizi fazla daha bereketli ışık halkası getirmektedir.

Sesli komut verme ve sesli arama yapma desteği sunan Boat Browser ellerinizi kullanmadan da gezinti yapmanızı sağlar. Bu Nedenle çok daha pratik bir başvuru tecrübesi yaşarsınız. Gelişmiş kopyala-yapıştır fonksiyonu, yer imleri düzenleme, kolay dosya indirme ve fazla daha fazlası Boat Browser’da sizleri beklemekte.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi