Botifier indir

Botifier indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Botifier, Android cihazlarınız üzerindeki bildirimleri Bluetooth cihazlar üstüne göndermenize ihtimal karşılayan öbür bir uygulamadır.

Epeyce kolay ve kullanışlı bir başvuru formu olmasına rağmen şimdiye kadar benzerine rastlamadığım uygulamalardan bir parça başına olan Botifier ile Android cihazlarınız üzerinden Bluetooth yardımıyla aracınızın müzik sistemine bildirimler gönderebiliyorsunuz. Tabiki bunun için Bluetooth cihazlarınızın AVRCP 1.3 ve sonrası için desteğe sahip olması gerekiyor.

bununla birlikte uygulama içerisinde ekranda çıkmasını istemediğiniz bildirimleri engellemek için bir kara liste özelliği de bulunmakta. Bu sayede istemediğiniz hiçbir bildirim sizi rahatsız edemiyor.

Bu noktada uygulamanın görünen tek sıkıntısı Android 4.3 işletim sistemine sahip olan cihazlar üzerinde çalışıyor olması.

Arabalarınızın ses sistemleri üzerinde Android cihazınız üzerinden dinlemekte olduğunuz şarkıcılar, şarkılar, albümleri ve aynı başlıklarla ilgili bildirimleri görüntülemek isterseniz Botifier‘ı denemenizi öneririm.

Botifier Özellikleri:

AVRCP 1.3 desteği olan bütün Bluetooth cihazlar üzerinde Android bildirimlerini görüntüleme Bildirimleri arabanızın radyosu üstünde görüntüleme Uygulamayı ressam olarak görüntüleme Tüm bildirimleri yazı formatında görüntüleme Bildirimleri sesli olarak oynatabilme Bildirimler yoluyla şarkılar aralarında ileri geri geçiş yapabilme Bildirimleri silmek için durdur ve oynat butonlarını kullanım

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi