Box indir

Box indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
6 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Tehlikesiz dosya depolama ve paylaşım imkanı sunan Box servisinin Android cihazlar için geliştirilmiş uygulamasıyla dokümanlara her yerden ulaşın.

Veri yedekleme, senkronizasyon ve paylaşım için yararlanabileceğiniz Box servisinin Android uygulaması baştan sona buluttaki belgelere her lahza ulaşabilirsiniz. Android kullanıcılarına bedava depolama alanını 50 GB’a kadar yükseltme şansı veren uygulamayı Box web servisiyle paralel kullanıyorsunuz. Test ve ücretsiz başvuru formu amaçlı 5 GB’lık bir bölge kullanıcılara veriliyor.

Karşılıklı Çalışma: Paylaşımlı belgelere istediğiniz kişileri davet edin. Egzersiz arkadaşlarınızla karşılıklı çalışmalar yapın, belgelere yorumlar yazın, görevler oluşturun, meslek bölümü yapın.

Veri Güvenliği: Sakladığınız ve paylaştığınız veriler 256-bit SSL güvencesiyle saklanır. Sizin isteğiniz dıştan kimse belgelerinize ulaşamaz.

Ofis Uygulamalarıyla Entegrasyon: Google Apps, Salesforce CRM, NetSuite, Intuit, SAP gibi popüler ofis uygulamaları desteği. Servis Google Analytics, WordPress, Twitter, Gmail gibi popüler servislerle uyumlu çalışıyor.

Bulutta Data Depolama: Box’ın sunduğu 5 GB’lık bedava alanda verilerinizi yedekleyebilirsiniz. Bulutta saklanan verilere istediğiniz an, istediğiniz yerden ulaşabilirsiniz.

Uygulamanın Öne Çıkan Özellikleri

Android telefon ve tabletlerden içerik oluşturma, doldurma, görüntüleme. Çevrimdışı başvuru için SD karta yedekleme. Belgeleri oluşturulan linklerle paylaşma. Buluttaki dosyalarda değişim yapma. Türkçe dil desteği.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

6 kez indirildi