Brewster Address Book indir

Brewster Address Book indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Brewster Address Book uygulaması sayesinde Android zeki telefon ve tabletlerinizde adres defterinizi fazla daha kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

Brewster Address Book uygulaması, Android zeki telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz bir adres defteri uygulaması olarak hazırlanmış ve bütün kişilerinizin varsayılan kılavuz uygulamasına kadar daha etkili bir şekilde yönetilmesini sağlayabiliyor. Zira tatbik bir uçtan bir uca şahısların bütün iletişim bilgileri ve internetteki profillerini bir araya getirmek mümkün oluyor ve bu şart doğruca herkesin tüm bilgilerine tek bir noktadan erişebiliyorsunuz.

Bunu gerçekleştirebilmek için Brewster Address Book uygulaması cihazınızda yer alan kişileri sosyal ağlarınızda ekli olan kişilerle birleştiriyor ve dolayısıyla herkesin bütün bilgilerini kendi altındaki profillerde bir araya getiriyor. Bu sayede bir arkadaşınızın kontak bilgilerini incelediğinizde onun doğum tarihinden tutun da çalıştığı yere değin tüm bilgileri anında görebiliyorsunuz.

Eğer kişilerinizin profil bilgilerinde bir değiştirme meydana gelirse, bu değiştirme hemen uygulamaya yansıtılıyor ve eski bilgiler ortadan kaldırılıyor. İsterseniz uygulama içerisindeki birey kartlarını öteki arkadaşlarınıza da gönderebilir ve böylece bütün irtibat bilgilerini paylaşabilirsiniz.

Herhangi bir arama geldiğinde şahısların büyük ve yüksek çözünürlüklü fotoğraflarının sunulması doğruca kimin aradığını yazılara bakmadan anlayabiliyorsunuz. Binlerce kişiyi cihazının adres defterinde bulunduran kullanıcıların dilekçe doğru daha düzenli bir şekilde çalışabileceğine inanıyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi