Brightest Flashlight Free indir

Brightest Flashlight Free indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
14 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Brightest Flashlight Free, elektrikler gittiğinde karanlık odalarda oturmaktan kurtulmanızı sağlayacak bedava ve kullanımı kolay bir Android başvuru formu.

Eğer aydınlığa ihtiyacınız olduğunda Android mbil cihazlarınızı kullanarak ortamı parlatmak istiyorsanız kullanmanız gereken başvuru formu Brightest Flashlight Free uygulamasını indirebilirsiniz. Android platformu üstünde en parlaklık veren el feneri uygulamalarından bir adam başına olan Brightest Flashlight Free, ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Cihazlarınız üzerindeki tüm ışıkları aktifleştiren ve azami aydınlatma potansiyellerini kullanan dilekçe doğruca kapkaranlık bir odaya bile güneş açtırabiliyorsunuz. Özellikle elektrik kesintileri yada ışıklandırması olmayan ortamlarda fazla işinize yarayabilecek olan dilekçe, Android cihazlarınızda mutlaka olması gereken uygulamalar aralarında yer alıyor.

Uygulamanın parlatmak için esas olarak kullandığı parça ise cihazlarınızın flaş ışığıdır. Flaş ışığını maksimum parlaklık seviyesinde açarak bulunduğunuz ortamın aydınlanmasını sağlıyor. Fakat flaş ışığı dışarıya klavye, ekran ve bildirim ışıklarını da en fazla parlaklığa çekerek daha artı yakma sağlıyor.

Eğer bir el feneri uygulamasına gereklilik duyuyorsanız, Brightest Flashlight Free uygulamasını Android mobil cihazlarınıza indirmenizi öğüt ediyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

14 kez indirildi