Bring! indir

Bring! indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android için hazırlanan Bring! uygulaması ile mobil cihazlarınızda bedava olarak alışveriş listeleri oluşturabilir ve aile üyeleriyle paylaşabilirsiniz.

Bring! uygulaması, aileler, öğrenci evleri veya yalnız yaşayanlar için hazır bir alışveriş listesi uygulaması ve bedava olarak kullanıcılara sunuluyor. Hem kişisel tatbik keza de toplu kullanımı destekleyen başvuru baştan sona evinizin ihtiyaçlarından bütün bireylerin farkında olan olmasını, bununla beraber alışveriş bildirimlerinin gönderilmesini sağlayabiliyorsunuz.

Başvuru içerisinde alışveriş listelerinizde kullanabileceğiniz çok sayıda hazırlanmış ikon yer alıyor ve böylece ürünler arasındaki farkları zahmetsizce görebiliyorsunuz. Alışveriş listesine eklediğiniz bir ürün dosdoğru diğer aile bireylerine bildirim olarak gidiyor ve sonradan bu bildirimlere göre en yerinde olan kişi o alışverişi yapabiliyor. Alınan ürünler işaretlendikten daha sonra listeden kaldırılıyor ve bu sayede diğerlerinin o ürünleri yanlışlıkla satın alması da engelleniyor.

Zeki saatlerin işletim sistemi Android Wear için de takviye sunan uygulama, bu nedenle akıllı telefon ve tabletlere ilave cihazlar kullananlara da asistan olabiliyor. Arayüzünün sade ve güzel bir şekilde tasarlanmış olması nedeniyle bütün cihazlarda sorunsuzca ve akan bir şekilde kullanabiliyorsunuz.

Aile bireylerinin adedinde herhangi bir sınırlama olmaması ve senkronizasyon zamanları haricinde internet bağlantısı olmadan da çalışabilen kullanım, bütün alışveriş organizasyonlarını oldukça basit ülkü getirmekte başarılı diyebilirim.

Öteki mobil platformlarda da yer aldığı için kullanırken aile bireylerinin ayrı işletim sistemlerinde olması da sorun yaratmayacaktır. Uygulamayı bütün ev ekonomisi yönetimiyle ilgilenenlerin denemesi gerektiğine inanıyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi