Bubble level indir

Bubble level indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bubble level ile mobil cihazınızı kullanarak eğim ölçebilirsiniz

Bubble level eğim ölçme konusunda kullanıcılara tezgâhtar olan ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Günlük hayatta yanımızda tekrar tekrar bir eğim ölçer bulundurmak muhtemel olmayabilmektedir. Gerekli olduğu anda cihaz çantamızda sakladığımız veya başka bir yerde unuttuğumuz bu araca gereklilik duymadan eğim ölçmemize muavin olan Bubble level epeyce küçük boyutlu ve kullanışlı bir mobil cihaz uygulamasıdır.

Bubble level Android cihazımızın ivme ölçerini kullanarak eğimi hesaplamakta ve orjinal eğim ölçerde yer alan su balonu tipi göstergesiyle bize eğimi bildirmektedir. Bu göstergeyi ihtiyaç halinde öbür şekillerde yapılandırabilmemizde mümkündür. Bu yolla Android cihazımızı düz bir zemine yerleştirerek 360 derecelik eğimi ölçebilmemize de ihtimal sağlanıyor.

Herhangi bir reklam içermeyen, internet bağlantısı gerektirmeyen açık kaynak kodlu bu dilekçe size daima yanınızda taşıyabileceğiniz bir eğim ölçer sunmakta. SD karta yüklenebilen dilekçe epeyce küçük dosya boyutu ve düşük gereksinimleri doğru hemen hemen tüm Android telefonlarda çalışabilmektedir. Bunun yanına uygulama tablet desteği de sunuyor.

Bubble level her mühendisin Android cihazında yüklü olması gereken bir uygulamadır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi