CaastMe indir

CaastMe indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
16 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

CaastMe uygulaması baştan sona Android cihazınızda açık olan web sitelerini hemencecik bilgisayarınızdan görüntüleyebiliyorsunuz.

CaastMe uygulaması, Android zeki telefon kullanıcılarının, mobil cihazlarında karşılaştıkları uzun internet sitesi linklerini zahmetsizce bilgisayarlarında açabilmeleri için hazır bedava uygulamalar arasında yer alıyor ve QR kodlardan faydalanarak çalışıyor diyebilirim. Oldukça çabuk ve bereketli bir şekilde etkinlik gösteren başvuru, bu vesile ile uzun linkleri bilgisayarda açmak istemeniz halinde tüm link adresini bilgisayarınızın tarayısından yazma ihtiyacını ortadan kaldırıyor.

Bu işlemi tamamlayabilmek için tek yapmanız gereken bilgisayarınızın web tarayıcısında caast.me adresi açıkken telefonunuzda gezdiğiniz web sitesini CaastMe uygulaması ile paylaşmak ve daha sonra bilgisayar ekranındaki QR kodunu okutmak. QR kodu okutulduğu anda bilgisayarınızda telefonunuzda açık olan internet adresi anında açılacaktır.

Lakin tabii fakat bu işlemler için her iki cihazınızın da internet bağlantısının etkin olması gerektiğini unutmamanız gerekiyor. Yalnızca web tarayıcısındaki adresler yok, aynı zamanda değişik uygulamalardaki paylaşımlar da CaastMe’nin alabildiği URL’ler arasında yer alıyorlar.

Herhangi bir üye girişi gerektirmemesi ve performanslı bir Android cihaza gereklilik duymaması sebebiyle uzun uzun link paylaşma işlemlerini yapmadan derhal web sitelerini bilgisayarınızdan gezmenize olanak tanıdığı açık. Eğer bu türde bir uygulamaya gereksinim duyuyorsanız göz atabilirsiniz fakat uygulamanın şimdilik link adresi paylaşımı haricinde herhangi bir işlevi bulunmuyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

16 kez indirildi