Cabinet indir

Cabinet indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 gün önce
Hemen indir ()
4 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Cabinet, Android telefon ve tablet sahiplerinin bedava olarak kullanabileceği minimal bir dosya idare uygulaması.

Cabinet, Android mobil cihazları üzerinde dosya yönetimi gerçekleştirmek isteyen kullanıcıların yararlanabileceği faydalı ve kullanımı basit bir dosya yöneticisi. Ücretsiz olarak sunulan başvuru az önce beta yani test sürecinde olmasına karşın, stabil olarak çalışıyor.

Gözlerinizi yormayacak bir arayüze sahip olan Cabinet, oldukça sade bir tasarıma sahip. Bir dosya yönetimi uygulamasını sürekli ihtiyaç duymayacağınız için bu şekilde geliştirilen uygulama, dosya yöneticisi ihtiyacı olanlara başarılı bir şekilde asistan oluyor.

Android 4.0 ve üzeri işletim sistemi yer alan Android cihazlar ile uyumlu olan Cabinet’in esas özellikleri aşağıdaki gibi:

Çabuk ve stabil Kullanımı kolay arayüz Dosyaların kısayollarına süratli erişim Uzakta yönetim sunucularına erişim sağlama Kesme, silme, bitmiş adlandırma, zipleme vb. işlemlere çabuk erişim

Henüz çok yeni olmasına rağmen fazla artı kullanıcı sayısına ulaşan Cabinet, dosya yönetimi kategorisindeki en iyi uygulamalardan bir tanesine olacak gibi duruyor. Eğer bu yönde bir uyguamaya gereklilik duyuyorsanız mutlaka denemenizi öğüt ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

4 kez indirildi