Calc+ indir

Calc+ indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
17 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android’in standart hesap makinesinden sıkıldıysanız, güçlü ve özelleştirilebilir bir hesap makinesi olan Calc+ uygulamasını denemelisiniz.

Calc+ uygulaması, Android cihazlarınızda alternatif olarak kullanabileceğiniz özelleştirilebilir ve kuvvetli bir hesap makinesi uygulaması.

Kullanıcı dostu arayüzü ve görsel animasyonlarıyla aslında şimdiye dek gördüğüm en başarılı hesap makinesi uygulamalarından olan Calc+, kendine has özellikleriyle rakiplerinden ayrılıyor. Hesap yaparken sayılardan birini yanlış girdiyseniz işlemi en ince ayrıntısına kadar silmenize gerek kalmadan, hatalı olan sayının üstüne dokunarak gerekli düzeltmeleri yapabiliyorsunuz. Çok sayıda operasyon yaptıysanız ve bu işlemlerde hata yaptıysanız da endişelenmenize gerek yok, önceki işlemler üzerinde gerekli değişiklikleri yaptıktan sonradan hesaplamanın sonucu da otomatik olarak düzenleniyor.

Calc+ uygulamasında varsayılan temayı da değişiklik imkanınız bulunuyor. Hazır olarak yer alan temalar arasından dilediğinizi seçerek hemencecik kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullanıcı dostu arayüzü, düz tasarımı, çeşitli temalarla özelleştirme imkanlarıyla fazla elverişli bir hesap makinesi olan Calc+ uygulamasını alternatif olarak kullanabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

17 kez indirildi