Calcoid indir

Calcoid indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Calcoid, keza işlevsel hem de harikulade bir görünüme sahip olan yardımsever ve bedava bir Android hesap makinesi uygulamasıdır.

Calcoid, Android telefon ve tablet sahiplerinin kullanabileği en iyi ve en şık hesap makinesi uygulamalarından bir tanesidir. Başvuru Formu mağası üstünde yüzlerce hesap makinesi uygulaması olmasına karşın tasarımı ve şıklığı ile ön plana çıkmayı başaran Calcoid, kullanıcılarını aslında etkilemeyi başarıyor.

Görünümü dıştan, standart hesap makineleri ile yapamayacağınız matematiksel işlemler yapmanızı karşılayan uygulamanın arkaplan rengini kendi zevklerinize kadar değiştirerek kullanabilirsiniz.

Ücretsiz olan sunulan uygulamanın bu sürümünü beğenmeniz durumunda, ücretli versiyonu satın alabilirsiniz. Harikulade arkaplanlar, trigonometrik fonksiyonlar, dereceler, radyanlar, üslü sayılar, logaritma, oranlar ve kişiselleştirilebilir olması uygulamanın sahip olduğu bütün özelliklerdir.

Keza görünümü keza de özellikleri hoş olan bir hesap makinesi uygulaması arıyorsanız, Calcoid’i Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip mutlaka kullanmalısınız.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi