CalculatorNg indir

CalculatorNg indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

CalculatorNg, Android telefon ve tabletleriniz üstünde kullanabileceğiniz gleişmiş özelliklere sahip bilimsel bir hesap makinesi uygulamasıdır.

CalculatorNg, akıllı bir kullanıcı arayüzüne sahip bilimsel ve bedava bir hesap makinesi uygulamasıdır. Android aygıt sahiplerinin kullanabileceği başvuru formu üstünde kolay aritmetik işlemlerinden karmakarışık trigonometri işlemlerine dek o kadar çok işlemi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Seri ve kullanımı kolay bir hesap makinesi olan CalculatorNg, Android cihazları üzerindeki standart hesap makinesini yetersiz ya da kullanışsız bulan kullanıcılar kadar rahatlıkla kullanılabilir. Dilerseniz uygulamanın Wdiget’ını cihazınızın ana ekranına koyarak istediğiniz işlemleri hemencecik gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulamanın bedava versiyonu olduğu için yapılan geçmiş işlemler sayfasında reklamlar görünmektedir. Fakat sıradan ekranda işlemlerinizi yaparken herhangi can sıkıcı bir reklam görmezsiniz. Bunu karşın geliştiricilere destek olmak isterseniz uygulamanın reklam içermeyen pro versiyonunu satın alabilirsiniz.

Özellikler:

İfadeler zahmetsizce düzenlenebilir Cihazınızı sallayarak uygulama ekranını temizleme Süratli işlem yapabilme Yapılan işlemlerin geçmiş olarak kaydedilmesi Geçmişe eklenen kayıtlarınıza not ekleme Widget Gelişmiş fonksiyonlar Tablet desteği

Android cihazlarınız üzerinde kullanabilmek için gelişmiş nitelik ve fonksiyonlara sahip bir hesap makinesi uygulaması arıyorsanız, CalculatorNg’yi ücretsiz olarak indirerek mutlaka denemenizi öğüt ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi