CalenGoo indir

CalenGoo indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir takvim uygulamasıdır.

CalenGoo, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz çok detaylı ve ayrıntılı, aynı zamanda da kullanışlı bir takvim uygulaması. Marketlerde öyle çok yıllık uygulaması var. Bu yüzden de fiyatı biraz yüksek olan bu uygulamayı neden tercih edelim diye düşünüyor olabilirsiniz. Ama CalenGoo, sunduğu nitelik miktarıyla bu fiyatı hakediyor.

Ayrıntılı menüler ve özelliklerinin yanında Google Calendar ve Android Calendar ile senkronize olarak çalışabilen uygulamanın diğerlerinden ayrı olan böylece çok özelliği var. Iş amaçlı kullanacaksanız ve işlevsellik sizin için ön plandaysa seçim edilebilir bir başvuru.

Uygulamanın tek eksi yanı test versiyonu bulunmaması. Bu yüzden kullanmaya karar verirseniz kutup olarak satın almanız gerekiyor.

Özellikler:

Sürükle bırak desteği. Asıl ekran widgetları. Zoom yapabileceğiniz aylık görünüm. Özelleştirilebilir açılış görünümü. Tekrarlanabilir faaliyet ekleme. Özel ikonlar atayabilme. Arama seçeneği. Alarmlar. Mail ve SMS aracılığıyla faaliyet gönderme. Dışa veya içe transfer. Şablonlar. Çıktı alabilme. Evernote desteği.

Gördüğünüz gibi sunduğu özellik sayısıyla öteki benzer uygulamalardan çok daha önde olan CalenGoo, bir talih vermeye değerinde.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi