Call of Duty indir

Call of Duty indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Call of Duty ile Call of Duty: Ghost oyununu daha etkin bir şekilde yönetebilirsiniz

Call of Duty, Android için yayınlanan devlete ait Call of Duty: Ghosts mobil uygulamasıdır.

Bedava bir başvuru formu olan Call of Duty, Call of Duty: Ghost oyununu daha derin bir şekilde yönetmenize imkan tanımakta. Uygulamayı kullanarak oyun esnasında veya oyun sonrasında birkaç öbür kişiselleştirme özelliğine erişebiyoruz.

Call of Duty bize klan yönetimi konusunda büyük oranda yardımcı olmakta. Call of Duty kullanarak klanlar arası savaşlara katılabiliyoruz. Call of Duty: Ghosts’un çoklu oyuncu modları ile eşleştirilmiş Call of Duty Clan Wars haritasında bulunan bölgelerde toprak elde etmek için diğer klanlarla mücadele ederek oyun içinde bize yardımcı olabilecek bonus tecrübe puanı ve ek asker kişiselleştirme seçenekleri gibi ödüllere erişebiliyoruz.

Call of Duty klanımızı kurmamıza, yeni bir klana üye olmamıza ve bu klanları düzenlememize de tezgâhtar oluyor. Hem uygulamada yer bahşedilen klan için sohbet özelliğiyle oyun başında olmasak bile klan üyelerimizle sohbet edebiliyoruz. Böylece oyun oynama zamanını ve stratejileri daha etkin bir şekilde kararlaştırabiliyoruz.

Call of Duty uygulaması ile kendi klan logomuzu tasarlayabilmemiz de mümkündür. En yeni Call of Duty: Ghosts haberlerini takip edebilmek de uygulamanın sunduğu bir diğer güzel özelliktir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi