Call SMS Blocker indir

Call SMS Blocker indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Call SMS Blocker, Android telefonlarınıza gelen istemediğiniz arama, sms ve mms’leri engellemenizi karşılayan bedava bir uygulamadır.

Call SMS Blocker, Android işletim sistemine sahip olan kullanıcıların istemedikleri arama, SMS ve MMS’leri engellemesini karşılayan oldukça yararlı ve bedava bir uygulamadır.

1 Milyondan artı kullanıcıya sahip olan uygulama sade ve kullanışlı bir arayüze sahip. Genellikle spam gelen mesaj ve aramaları engellemek için kullanabileceğiniz başvuru görevini başarıyla yerine getiriyor.

Uygulamayı yükledikten daha sonra esas ekranında yapabilecekleriniz liste halinde bulunuyor. Arama, SMS ve MMS müdahale etme dıştan, eski sevgilinizi müdahale etme, otomatik cevaplama, engellenen içeriklerin anekdot defterine çıkartılması, yedekleme, geri getirme ve meçhul numaraları müdahale etme seçeneklerine başlıca menüden ulaşabilirsiniz.

Günlük engellenen arama, SMS ve MMS’lerin raporunu bildirimle görmenizi sağlyana uygulama aynı zamanda gönderen kişiye veya belirlenen anahtar kelimelere göre gelen arama, SMS ve MMS’leri engelleyebiliyor. Uygulamanın ”Log” bölümünden tüm engellenen içerikleri görüntüleyerek istediğiniz SMS ve MMS’leri gelen kutusuna geri getirebilirsiniz.

Telefonunuzun rehberi ve gelen kutusu ile ahenkli çalışan Call SMS Blocker, en ince ayrıntısına kadar düzenlebilir ayarları baştan sona engellemek veya izin vermek istediğiniz içerikleri hemencecik düzenlemenize tezgâhtar olur.

Bedava olarak indirerek Android telefonlarınızda kullanabileceğiniz arama, SMS ve MMS engelleyici bu uygulamayı denemenizi tavsiye ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi