Caller Name Announcer indir

Caller Name Announcer indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Caller Name Announcer, Android telefonlarınıza gelen aramaların kimden geldiğini ekrana bakmadan sesli olarak söyleyen yardımsever ve bedava bir Android uygulaması.

Caller Name Announcer, adından da anlayacağınız üzere Android telefonlarınıza gelen aramaların kim tarafındna yapıldığını ekrana bakmanıza lüzum kalmadan sesli olarak bildiren ayrıca yardımcı keza de elverişli bir dilekçe. Android telefon sahiplerinin bedava olarak kullanabileceği başvuru tamamen uzağınızdayken çalan telefonunuza bakmaya lüzum kalmadan kimin aradığını duyabilir ve böylece başlamak ya da açmamak için karar verebilirsiniz. Mesela salonda dinleniyorsunuz ve teleofn azıcık uzağınızda masada ve çalıyor. Gelen arama fazla manâlı değilse uzanmaya devam edeceksiniz ama önemliyse hmene açmanız gerekebiliyor. Bu tatbik doğruca koltuktan kalkmadan sizi kimin aradığını duyarak ona göre kalkıp kalkmamaya karar verebiliyorsunuz.

Kişilere özel atanan zil sesleri ile de bu konuyu çözebiliyor olsak da, kimin aradığını sesli bir şekilde söyleyen bu uygulamanın kullanımı fazla daha kolay ve işlevsel.

Yalnızca aramalar ile sınırlı kalmayan tatbik, aynı zamanda gelen SMS’lerin de kim tarafından gönderildiği kullanıcılara sesli olarak söylüyor.

Android zeki telefonunuz cebinizdeyken, otomobil sürerken veya evde dinlenirken çaldığında en çok işe yarayan tatbik, kimin aradığına göre hareket edebilme şansı sunuyor. Uygulamanın çalışabilmesi için cihazınızda sesli cevap sistemi olarak geçen metinden konuşmaya çeviren kütüphane yüklü olması gerekiyor. Eğer yüklü dğeilse başvuru mağazası üzerinden hemencecik bir tane yükleyebilirsiniz.

Bir çok kişiselleştirme ve özel tatbik ayarı yapabilmenize olasılık sunan Caller Name Announcer uygulamasını bedava olarak indirip denemenizde menfaat var diye düşünüyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi