CamFind indir

CamFind indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

CamFind, çektiğiniz resimler doğruca görsel aramalar yapabileceğiniz ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

CamFind, Android kullanıcılarının zeki telefonlarının ve tabletlerinin kamerasını kullanarak resmini çekecekleri nesneler için görsel aramalar yapabilecekleri ve resmini çekmiş oldukları nesneler hakkında bilgi alabilecekleri bedava bir uygulamadır.

Görsel arama motoru olarak da adlandırabileceğimiz CamFind uygulaması yardımıyla tek yapmanız gereken şey hakkına bilgi sahibi almak istediğiniz nesnenin fotoğrafını çekmektir. Gerisinde sizin için otomatik olarak nesneyi tanımlayarak arama yapan dilekçe karşınıza ilgili sonuçları çıkarmaktadır.

Uygulama yardımıyla ayrıca aradığınız nesnenin ne olduğuyla ilgili veri sahibi olabilir keza de benzer nesneleri görüntüleyebilirsiniz.

Hatta telefon kameranız yardımıyla resmini çekmiş olduğunuz şey bir ürünse, bu ürünle ilgili bilgilere, ürünün fiyatına, benzer ürünlere ve fazla daha fazlasına ulaşabilirsiniz. Bu sayede ürünü en uygun fiyata nereden satın alacağınızı bulabilirsiniz.

Sadece bir resim çekerek arama yapmanıza olanak karşılayan CamFind’ı mutlaka denemenizi öneriyorum. Arama sonuçları sizleri aslında şaşırtacak.

CamFind Özellikleri:

İnternet arama sonuçları Benzer resimler Fiyat kıyas ve çevrimiçi alışveriş İlgili konumları ve adresleri bulma Film afişi ve DVD tanınma Facebook, Twitter ve e-posta yoluyla arama sonuçlarını anlık paylaşma

Sırça Find Ilave Fonksiyonlar:

QR ve Barkod okuyucu Sesli arama Metin arama Dil çevirmeni Resimleri kaydetme ve fazla daha fazlası

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi