Canon Print Service indir

Canon Print Service indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi6 gün önce
Hemen indir ()
6 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Canon Print Service, Android akıllı aygıt sahiplerinin kullanabileceği ücretsiz bir printer eklentisi.

Canon Print Service, Canon printer ve android zeki cihaz sahiplerinin kullanarak Wi-Fi bağlantısı üzerinden pratik ve hızlıca çıktı alabilmesini sağlayan bir Android eklentisi. Oldukça yararlı olan bu tatbik, Android cihazlarınız üzerinde çıktısını elde etmek istediğiniz belge ve dökümanların Canon marka yazıcınızdan dosdoğru yazılmasını sağlıyor.

Uygulamayı kullanabilmeniz için Wi-Fi bağlantısına ihtiyacınız var. Eğer bağlantınız yahut çıktı alamıyorsunuz.

Bambaşka türde çıktılar almanızı sağlayan uygulama doğru dilediğiniz lahza Android telefon ve tabletlerinizi kullanarak çıktı alabilmeniz olası. Kullanım her ne dek Canon yazıcılarınız ile çıktı almanızı sağlıyor olsa da, sahip olduğunuz yazıcıya göre bir takım özellikleri kullanamayabilirsiniz. Ayrıca uygulamayı kullanabilmek için Canon Print Service‘i faal etmeniz gerekiyor. Uygulamayı yükledikten sonra aktivasyon işlemini yapabilirsiniz.

Fazla fazla sayıda Canon printer modelini destekleyen uygulamanın desteklediği tüm modelleri uygulamanın Google Play sayfası üzerinden kontrol etmek muhtemel. Eğer Canon yazıcınız ve Android akıllı cihazınız varsa bu uygulamayı şüphesiz indirmeniz gerektiğini düşünüyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

6 kez indirildi