Car Locator indir

Car Locator indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Car Locator sürücülere yardım etmek üzere planlanmış son derece faydalı bir araç bulma asistanıdır.

Car Locator veya tanıdık öteki adıyla Arabam Nerede? uygulaması adından da anlaşılacağı üzere sürücülere yardımcı olmak için tasarlanmış yardımsever bir uygulamadır.

Stadyum, alışveriş merkezi otoparkı ve öteki kamuya açık otoparklarda kullanılmak üzere planlanmış bu uygulama ile aracınızı nereye park ettiğinizi mobil cihazınız üzerinden takip edebilirsiniz.

Otopark boşken park ettiğiniz aracınızı döndüğünüzde kalabalığın aralarında bulmak çoğu süre zor olabiliyor. Bu gibi durumlarda kullanabileceğiniz bir başvuru olan Car Locator ile aracınızı park ettiğiniz noktayı işaretleyebilirsiniz. sonradan döndüğünüzde ise yine harita üzerinden aracınızın tam olarak konumunu rahatlıkla bulabilirsiniz.

Son derece kolay başvuru formu özellikleri sunan Car Locator’da üç boyutlu haritalar ödev yapıyor. Buna ek olarak park saatini görünüm, GPS kusur payı bakış, alışılagelmiş, uydu, arazi ve hibrit modlar arasında geçiş imkanı da sunmakta.

genellikle Car Locator son derece yardımsever bir tatbik ve bu uygulamayı kullanarak kalabalık bir otoparkta aracınızı kolayca bulabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi