Cardboard indir

Cardboard indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Cardboard, son zamanlarda oldukça popüler olan sanal hakikat gözlüklerini Android cihazlarınıza taşıyan bedava bir Google uygulaması.

Cardboard, Android telefon ve tabletlerinizi üstünde sanal realite gözlüğü gibi kullanabilmenizi karşılayan ücretsiz bir Google uygulaması. Başvuru ile sanal gerçeklik görüntüsü elde edebilmeniz için Android cihazlarınızdaki işletim sistemi versiyonu 4.1 ve üzeri olması gerekiyor.

Yeni uygulamalar keşfetmenizi , sanal realite deneyimi yaşamanızı ve görüntüleyici yüklemenizi sağlayan uygulama üzerindeki demo görüntüleri izleyerek eğlenebilirsiniz.

Google Earth ile istediğiniz yere uçmanızı, kendi videolarınızı büyük bir ekran izlemenizi, fotoğraflarınıza bakmanızı, rüzgarlı ya da sıcak bir gün izlemenizi ve daha bir çok şeyi sanal hakikat olarak deneyimlemenizi sağlayan başvuru epeyce başarılı diyebilirim.

Başvuru ile doğrusu bütünüyle eğlenebilmek için Google’ın Cardboard için üretmiş olduğu karton gözlüklerden almanız veya aynı şekilde kendinize bir kartondan gözlük yapmanız daha yardımcı oluyor. Tıpkı sanal hakikat kafalıkları gibi olan Cardboard kafalığı baştan sona mobil cihazınıza dürbün gibi bakarak izleyeceklerinizi fazla daha güzel ve nitelikli görebiliyorsunuz. Ama bu gözlük veya kafalık olmadan da uygulamayı kullanabilmeniz olası.

Google’ın da belirttiği gibi uygulamayı trafikteyken yada yürürken kullanmamanızı tavsiye ediyorum. Bu şekilde kullanırsanız beklenmedik problemler yaşama ihtimaliniz bulunuyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi