Castro indir

Castro indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi6 gün önce
Hemen indir ()
5 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Castro uygulaması sayesinde Android zeki telefon ve tabletlerinizdeki sistem bilgilerine hemencecik ulaşın.

Castro uygulaması, Android zeki telefon ve tabletlerinizin teçhizat yahut yazılım verilerine en basit yoldan ulaşmanızı sağlayabilen sistem araçları arasında yer alıyor ve bu nedenle sistemin normalde size sunmadığı bilgileri görmenizi sağlıyor. Ücretsiz olarak sunulan ve fazla kolay bir arayüzle birlikte gelen uygulamanın çalışması esnasında herhangi bir sıkıntıyla yüz yüze gelmek da muhtemel yok.

Dilekçe içerisinde yer alan seçenekleri kullanarak mobil cihazınızın işlemcisinin durumunu kolaylıkla görebiliyor, bunun yanına bataryanın genel durumu ve sıcaklığı hakkında da bilgiler edinebiliyorsunuz. Mobil bağlantınızda bir bıkkınlık olduğunu düşünüyorsanız internet ve alışılagelmiş operatör şebekesinin ne değin çektiğini tahlil şansınız da tekrar Castro içerisinde mevcut.

Eğer uygulamalarınız fazla yavaş çalışıyor ve işletim sistemi tıkanmaya başlıyorsa, Android cihazınızın belleğinin ne durumda olduğunu görmeniz ve ona tarafından fazladan açık duran uygulamaları kapatmanız da mümkün. Her sürümde yeni özelliklere sahip olan Castro’nun devamlı olarak geliştirilmesi bir uçtan bir uca gelecekte daha da geniş bir bilgilendirme yeteneğine sahip olacağını düşünüyorum.

Android kamerasının durumunu da yoklama edebilen ve SSID bilgilerine ulaşabilen uygulama, çalışırken herhangi bir root yetkisi gerektirmemesi doğruca garantinizin bozulmasına da sebep olmuyor. Mobil cihazının her detayına sahip olmak isteyen kullanıcıların denemeden geçirmek istemeyeceklerini düşünüyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

5 kez indirildi