CCleaner indir

CCleaner indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

CCleaner, Android telefon ve tabletiniz için bakım, temizleme ve optimizasyon uygulamasıdır.

Windows ve MAC tabanlı bireysel bilgisayarımızı optimize ederek ilk günkü haline döndüren popüler sistem bakım ve temizleme yazılımı CCleaner’ın Android cihazlar için hazır sürümüdür. şimdi geliştirilme aşamasında olan uygulamayı ayrıca akıllı telefon ayrıca de tabletinizde kullanabilirsiniz.

CCleaner’ın mobil sürümü, bütün kullanıcıların rahatlıkla kullanabileceği oldukça sade tasarlanmış kullanıcı arayüzü ile geliyor. Tarayıcı geçmişini silme, dilekçe ön belleğini arıtma, arama kayıtlarını ve kısa mesajları temizleme, beğenilmeyen uygulamaları çabucak kaldırarak depolama alanı açma, işlemci, hafıza, depolama alanı ve batarya seviyesini izleme beta sürümde kullanabileceğiniz özellikler arasında yer alıyor.

CCleaner’ı ilk açtığınızda Android cihazınızdaki kullanılan ve boş alanı gösteren ekran ile karşılıyorsunuz. “Analyze” butonuna dokunduğunuzda cihazınızdaki bütün veriler taranıyor ve ön bellek, tarayıcı geçmişi ve arama kayıtları ayrı olarak ekranınıza yansıyor. O güne değin kaç site gezdiğinizi, kaç arama gerçekleştirdiğinizi, uygulamaların kapladığı alanı görebiliyorsunuz. Kutucuğa dokunarak hepsini aynı anda temizlemeniz mümkün. Hem Google Chrome, Skype ve YouTube gibi uygulamalar için de elle temizleme seçeneği mevcut.

Demin geliştirilme aşamasında olan CCleaner, beğenilmeyen uygulamaları zahmetsizce kaldırmanız için de seçenekler sunuyor. Sistem uygulamalarını ve sonra yüklediğiniz uygulamaları ayrı ayrı görebiliyorsunuz. RAM, depolama ve batarya seviyesi gibi esas sistem kaynakları hakkında da data alabiliyorsunuz.

CCleaner Özellikleri:

Telefonunuzu hızlandırın ve boşboğaz dosyaları kaldırın. Başvuru kalıntılarını, indirilenler klasörünü, tarayıcı geçmişini temizleyin. Arama kayıtlarını ve kısa mesajları silin. Android telefon ve tabletinizi birincil günkü haline getirin. Kullanmadığınız uygulamaları toplu olarak çarçabuk kaldırın. Cihazda daha pozitif kullanılabilir bölge açın. Android’li cihazınızı birkaç dokunuşla optimize edin. İşlemcinizin kullanımını kontrol edin. Hafıza ve dahili depolama alanını peşine düşüp takip edin. Pil seviyesini ve sıcaklığı yoklama edin.

Yenilikler:

Geliştirilmiş APK inceleme performansı Cihaz ve Ağ detayları Sistem Bilgisine eklendi Optimize edilmiş abes klasör analizi Geliştirilmiş özel dosya ve klasör temizliği Küçük ekranlı cihazlarda geliştirilmiş çabuk temizleme widget’ı Grafiksel kullanıcı arabiriminde küçük iyileştirmeler ve kusur düzeltmeleri

İLGİLİ SORULAR

Ccleaner uygulaması çerezleri siler mi? YENİ BİR SORU SOR

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi