Cep PTT Kargo indir

Cep PTT Kargo indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Cep PTT Kargo, PTT üzerindeki kargo ve kurye gönderilerinizi Android cihazlarınız üzerinden gerçekleştirebileceğiniz devlete ait PTT’nin devlete ait ve ücretsiz uygulamasıdır.

Cep PTT Kargo, PTT kargoyu kullanarak sıkça kargo ve kurye gönderisi alan ya da gönderen bir kişiyseniz kullanmanız gereken uygulamaların en başında yer alıyor. PTT’nin resmi uygulaması kargo ve kurye bilgilerinizi zahmetsizce görüntüleyerek istediğiniz bilgilere ulaşmanızı hızlandırıyor.

Android telefon ve tabletlere ücretsiz olarak yüklenebilen tatbik bir uçtan bir uca kargolarınızı takip edebilir, gönderi ücretlerini ve ulaşım sürelerini öğrenebilirsiniz.

Yalnızca kargo ve kurye gönderim bilgileri ile sınırlı olmayan tatbik üstünde keza size en yakın PTT ile diğer bütün PTT şubelerinin adresleri mevcut. Son olarak ise istediğiniz adreslerin posta kodunu öğrenebiliyorsunuz. Mesela internetten alıveriş yaparken sizden adres bilgisine posta kodu girmeniz istendi lakin bilmiyorsunuz. Bu durumda Cep PTT Kargo üzerinden anında sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz.

Kargo ve kurye işlemlerini ayrıca kolaylaştıran ayrıca de hızlandıran Cep PTT Kargo uygulamasını anında indirerek mutlaka denemenizi öğüt ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi