Cep Sobası indir

Cep Sobası indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Cep Sobası, Android telefon ve tabletlerinizi biraz ısıtarak soğuk kış günlerinde elinizi ısıtmanızı karşılayan yardımcı ve ücretsiz bir Android uygulaması.

Cep Sobası, Android telefon ve tabletlerinizin ısınmasını sağlayarak küçük bir soba gibi kullanmanızı sağlayan ücretsiz, basit ve faydalı bir dilekçe.

Ilk gördüğümde nasıl şayet dediğim kullanım temel olarak Android telefon ve tabletlerinizin işlemcisini, bataryasını ve donanımlarını istediğiniz seviyelerde zorlayarak ısındırıyor. Sonrasında ısınan telefon ya da tabletinizi ısıtıcı olarak kullanıp, üşüyen minik parmaklarınızı ısıtabiliyorsunuz. Emrindeki elleriniz iri da olabilir fakat ben minik olarak düşündüm 🙂

Son yıllarda böylece göremediğim ama bir zamanlar çok popüler olan tüplü ve tuğlalı soba görünümü ile tasarlanan uygulama hakiki bir soba gibi ekranınızda yanıyor. Ayrıca ekranın sağ tarafında yer alan çubuk üzerinden sobanın ayarını yaparak daha az ya da fazla sıcaklı kvermesini sağlayabiliyorsunuz.

Android cihazlarınızda ağır donanım gerektiren oyunlar oynadığınız vakit cihazlarınızın ısındığını farketmişsinizdir. Bu uygulamada benzer şekilde cihazınızı birazcık yoruyor ve ısınmasını sağlıyor ama asla hasar vermiyor ama siz yinede maksimum ayarlarda uzun zaman açık tutmayın.

Kışın üşüyen elleriniz yüzünden mesaj yazamayacak ayla geldiğinizde çözüm yolu olan Cep Sobası uygulamasını ücretsiz olarak indirip cihazınızda bulundurmanızı tavsiye ederim. Sıcak yaz günlerine girdiğimiz şu günlerde keşke üstelik soğutacak bir tatbik yapılabilir olsa.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi