CEYD-A indir

CEYD-A indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi6 gün önce
Hemen indir ()
6 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

CEYD-A, Android cihazlar için sunulan bir Türkçe sesli yardımcı uygulaması.

CEYD-A, Android tablet ve akıllı telefon sahiplerinin dilekçe deneyimlerini bir adım ileri taşımak üzere planlanmış bir sesli tezgâhtar uygulaması. Adından da anlaşılabileceği gibi tatbik iyice Türkçe destekli ve işin hoş yanı da ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Uygulamayı kurduktan sonra çoğu görevi sadece sesli komutlar vererek gerçekleştirebiliyoruz. Daha Alçak menülerle ve kompleks ayarlarla uğraşmadan dilediğimiz ayarı yalnızca konuşarak yapabilir, varmak istediğimiz bilgiye saniyeler içerisinde erişim sağlayabiliriz. Açık Konuşmak Gerekirse uygulamanın sınırları oldukça geniş olduğundan ötürü uygulama tamamen kullanıcıların beklentisi doğrultusunda gelişiyor.

Dilerseniz CEYD-A’nın sesli komut özelliği doğruca neler yapabileceğimize bir bir göz atalım.

Bulunduğumuz konumu ve gitmek istediğimiz yerin adresini öğrenebilme Hava durumu bilgilerini sorgulayabilme özelliği Gündemi meşgul eden haberleri peşine düşüp takip edebilme Hatırlatmalar oluşturabilme ve bu hatırlatmalara belirli süre dilimleri ekleme Anekdot defterimize notlar alma ve bunları başkalarıyla paylaşabilme Yazılmış makaleleri sesli olarak okutabilme Yalnızca isim söyleyerek arama gerçekleştirme özelliği Trafiğin durumu hakkında sorgulamalar yapma SMS gönderebilme seçeneği Başvuru çalıştırma ve kapatma Saat ve tarih sorguları Matematiksel hesaplamalar (toplama, tümdengelim, bölme, çarpma gibi) Döviz kurlarını çevirebilme Akaryakıt fiyatlarını sorgulayabilme Hangi tarihin hangi güne eşit geldiğini sorgulama Öbür komutlar ekleyebilme ve uygulamaya kendi ihtiyaçlarımızı öğretebilme seçeneği

Akan ve sorunsuz bir dilekçe deneyimi sunan CEYD-A, jurnal hayatı kolaylaştırabilecek her türlü özelliğe sahip. Siz de Android cihazınızdan daha artı verim elde etmek istiyorsanız CEYD-A’yı denemelisiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

6 kez indirildi