Checklist indir

Checklist indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Checklist uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan tüm görev ve yapılacaklar listelerinizi yönetmeye başlayabilirsiniz.

Checklist uygulaması, Android zeki telefon ve tabletlerinde bir yapılacaklar listesi uygulamasına sahip elde etmek isteyenlerin seçim edebilecekleri ücretsizler arasında yer alıyor ve hem kolay kullanılır arayüzü ayrıca de oldukça gelişmiş diyebileceğim fonksiyonları doğruca denemeden geçmemeniz gerektiğini düşünüyorum.

Uygulamanın içerisinde hazırlanmış olarak gelen liste temaları ve şablonları sayesinde, her ihtiyaca karşın olarak yapılacaklar listelerini hazırlamak muhtemel ayla geliyor. Hazırlanan bu listeleri keza diğer cihazlarınızla keza de başka kişilerle paylaşarak karşılıklı çalışmalar yerine getirmek da uygulamanın sunabildikleri aralarında yer alıyor ve bu sayede hem eğitim, hem meslek hem de özel hayat için uygulamanın kullanımı muhtemel oluyor.

Tamamlanan görevlerin işaretlenmesi, yeniden açılması, sürükleme ve bırakma modu gibi özellikler doğru liste düzenlemelerini yaparken öyle zorlanacağınızı da sanmıyorum. Varolan listelerin sosyal ağlar ve e-posta üzerinden paylaşımına ihtimal tanınması ise çok daha geniş kitlelere listelerinizin ulaştırılabilmesini sağlıyor.

Kuşkusuz çalışmak için aktif bir 3G ya da Wi-Fi internet bağlantısına gereksinim duyan uygulamanın herhangi bir satın alma seçeneği de bulunmuyor ve tüm fonksiyonları iyice etkinlik gösteriyor. Başlıca ekranında widget kullanmayı seven kullanıcıların yerleştirebilecekleri widget seçenekleri de Checklist’in işe yarar işlevleri aralarında yer alıyor.

Görevlerin uygulamanın web servisi versiyonundan da erişilebilmesi tamamen PC’nize geçiş yaparak ordan yönetime de başlayabiliyorsunuz. Yapılacaklar listeleri ve görevler uygulaması arayanların göz atmadan geçmemeleri gereken bir dilekçe.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi