Checky indir

Checky indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Checky uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızı günde kaç kere teftiş ettiğinizi zahmetsizce öğrenebilirsiniz.

Zeki telefonlarımız ve tabletlerimiz her geçen gün çok daha fonksiyonel ülkü geliyorlar ve ayrıca ekipman ayrıca de yazılım özellikleri olarak bir kaç sene öncesine tarafından çok farklı yerlerde olduğumuz besbelli. Fakat bu koşul devamlı olarak elimizde akıllı cihazlarla dolaşmamıza ve hem dostlarımıza ayırdığımız vakitten çalmamıza niçin oluyor.

Dolayısıyla Android cihazlar için hazırlanmış olan Checky uygulaması bu noktada devreye giriyor ve gün içerisinde bu cihazları ne kadar süreyle denetleme ettiğimizi bize gösteriyor. Böylece cihazınızın tuş kilidini her açtığınızda gerçekte yer alan sayaç bir adet yükseliyor ve gün sonunda toplam telefon ya da tablet teftiş adedini görebiliyoruz.

Epeyce kolay ve kavranabilir bir işlevi olan uygulamanın arayüzü de yaptığı iş kadar kolay. Ücretsiz olarak sunulması baştan sona tüm kullanıcıların hiç çekinmeden deneyebilecekleri uygulamalar aralarında yer aldığını söyleyebilirim.

Eğer dostlarınızın uyarılarına karşın cihazınızı fazla fazla kontrol etmediğinizi düşünüyorsanız bir kere da Checky ile bu durumu denetleme etmenizi öneriyorum. Bu sayede haberdar olmadan uğraştığınız telefonunuzun kullanımını biraz azaltabilir ve reel hayata dönüş yapabilirsiniz.

Dilerseniz ortaya çıkan sayıyı arkadaşlarınızla paylaşmak ve onların yorumlarını da olmak muhtemel olduğu için bir nevi rekabet içerisine girebildiğinizi de açıkça belirtmek lüzum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi