Chrome Remote Desktop indir

Chrome Remote Desktop indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Chrome Remote Desktop, uzaktaki bilgisayarlarınızı Android cihazınız üzerinden yönetebileceğiniz bir mobil uygulamadır.

Chrome Remote Desktop, uzaktaki bireysel bilgisayarlarınızı Android zeki telefon ve tabletinizden yönetme kolaylığı sunan bir mobil uygulamadır. Adamakıllı bedava sunulan başvuru formu, Mac ve Windows tabanlı bilgisayarınıza dilediğiniz yerden erişebilirsiniz.

Chrome Remote Desktop, bireysel bilgisayarlarınıza Android cihazınızdan erişmenin en güvenli yoludur. Benzer uzakta yönetim uygulamalarındaki gibi port yönlendirme ve karışık montaj işlemleri ile uğraşmazsınız. Uzak erişim sağlayacağınız bilgisayarlarınıza Chrome Uzaktan Masaüstü uygulamasını kuşkusuz yüklemeniz ve sonrasında Android cihazınızdan Chrome Remote Desktop uygulamasını açmanız yeterlidir. Kopamamak için tek yapmanız gereken çevrimiçi durumda gözüken bilgisayarınızın üzerine değmek.

Google’ın resmi uzaktan idare uygulaması Chrome Remote Desktop, Android 4.0 Ice Cream Sandwich ve üzeri işletim sistemine sahip bir Android cihaza gereksinim duyuyor ve cihazınızda artı yer kaplamıyor. Eğer meslek ve konut bilgisayarınıza Android’li cihazınızdan erişebileceğiniz tehlikesiz, ücretsiz ve kolay kullanımlı bir tatbik arıyorsanız Chrome Remote Desktop’ı kuşkusuz denemelisiniz.

Not: Chrome Remote Desktop Android uygulamasını kullanabilmeniz için uzak erişeceğiniz tüm bilgisayarlarda Chrome Uzakta Masaüstü eklentisinin yüklü olması gerekmektedir!

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi