CIA indir

CIA indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
6 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bedava numara sorgulama uygulaması olan CIA, Android kullanıcılarının arandıklarında kimin onları aradığını saptama etmelerini sağlayabilen bedava bir tatbik olarak karşımıza çıktı ve son zamanlarda eşit geldiğimiz en fonksiyonel arayanı bil uygulamaları aralarında yer alıyor. Keza basit ayarlanabilir ve anlaşılabilir yapısı, hem de içerisindeki milyarlarca numaralık veritabanı tamamen kullanırken keyif alacağınızı düşünüyorum.

Uygulamayı kullandığınızda, bilmediğiniz bir numara göre aranmanız halinde sizi kimin aradığını CIA’nın veritabanı içerisinde yer alan numaralar bir uçtan bir uca görebiliyorsunuz ve böylece açmama, engelleme ya da açma kararı vermeniz olası ışık halkası geliyor. Kimin aradığını öğrenmenin özellikle sizi rahatsız edebilecek kişilerden uzak durabilmek için yardımsever olabildiğini dikkate alırsak, her kullanıcının mobil cihazında barındırması gereken uygulamalardan birisi olduğunu söyleyebilirim.

Ancak uygulamanın sadece arayanı bulgu işlevi yok, bunun yanında bir kaç özelliği daha mevcut. Bu işlevleri özetle listelemek gerekirse;

Gözden Düşmüş çağrıları engelleme İstenen kişileri arayabilme Kılavuz yedekleme hizmeti Kontak bilgisi detaylarını güncelleme Özelleştirme ve dış görünüş seçenekleri

CIA uygulamasının sunduğu kullanıcı profili düzenleme olanakları ise bir başkasını aradığınızda onun CIA uygulamasında nasıl görüneceğinizi belirlemenize olanak tanıyor. Böylece kendinizi öteki insanlara doğru bir şekilde gösterebiliyor ve sizi tanımayanların bile herhangi bir şekilde rahatsız olmadan telefonu açmalarını sağlayabiliyorsunuz.

Çağrı tanımlama ekranında sizi arayan şahısların adının, adresinin ve varsa öteki ek bilgilerinin görüntülenebilmesi sizi kimin aradığı konusunda tatmin edici miktarda bilgi sunacaktır.

Arayanı öğrenme özelliğine sahip etkili bir çağrı uygulaması arayanların göz atmadan geçmemeleri gereken uygulamalardan birisi olduğuna inanıyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

6 kez indirildi