Cinnamon Grocery Shopping List indir

Cinnamon Grocery Shopping List indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Cinnamon Grocery Shopping List elverişli bir alışveriş listesi uygulamasıdır

Cinnamon Grocery Shopping List kullanıcılara alışveriş listesi planlamak ve paylaşmak için pratik ve basit bir yöntem sunan bir mobil kullanım.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir dilekçe olan Cinnamon Grocery Shopping List günlük alışverişlerimizde herhangi bir şey unutmamızı imkansız ayla getirmekte. Normalde alışveriş listesi hazırlamamız ve alışverişi yapacak kişiyle paylaşmamız birazcık güç olabiliyor. Bu listeyi kâğıda dökmek, alışverişi yapacak kişiye iletmek araya uzaklık girince muhtemel olmamakta. İşte bu dertleri Cinnamon Grocery Shopping List ile ortadan kaldırabiliyorwsunuz.

Cinnamon Grocery Shopping List sahip olduğu senkronizasyon özelliğiyle saniyeler içerisinde hazırladığınız alışveriş listelerini başkalarına iletebiliyor. Kağıt – kalem arama derdinden de kurtuluyorsunuz.

Cinnamon Grocery Shopping List içerisinde paketler oluşturabiliyorsunuz. Bu paketler tamamen ihtiyacınız olan aniden artı ürünü bir araya getirerek listenize ekleyebiliyor, bu paketi kaydederek sonradan her yerde kullanabiliyorsunuz. Özel bir yemek hazırlayacağınızda malzemelerini bu paketlere kaydedebilir ve her seferinde bu malzemeleri her zaman yazma derdinden kurtulabilirsiniz.

Cinnamon Grocery Shopping List daha evvelden satın aldığınız malzemeleri Pantry bölümüne kaydediyor. Pantry bölümündeki bir malzemeyi kullandığınızda bu malzemeyi kolayca alışveriş listenize geri gönderebiliyorsunuz.

Cinnamon Grocery Shopping List ses ve barkod sezgi yeteneğine de sahip. Bu yöntemlerle alışveriş listenize yeni ürünleri çabuk bir şekilde ekleyebilirsiniz. Dilerseniz bir sonraki alışverişinizde alacağınız, stokta kalmamış, indirime girmemiş ürünleri “Next Time” listesine ekleyebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi
Etiketler: , , , ,