Clap to Find indir

Clap to Find indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Clap to Find, sessiz veya uçuş modunda olan ve kaybolan telefonlarınızı beğeni tutarak bulmanızı karşılayan yardımsever ve ücretsiz bir Android uygulaması.

Clap to Find, Android telefonlarını sık sık bir yerlerde unutan ve bulmakta güçlük çeken kullanıcılar için özel olarak geliştirilen bir kayıp telefon bulgu uygulaması. Lakin uygulamanın başlıca amacı gürültüsüz ya da uçuş modundaki telefonların ses çıkartmasını sağlayarak bulma.

Telefonlarınızı bulabilmek için ilginç bir method kullanan Clap to Find, alkışlayarak telefon bulmanızı sağlıyor. Uygulamayı yükledikten sonradan gerekli hassasiyet ayarlarını yaparak, telefonunuzu bulamadığınız zamanlarda beğeni tutup ses çıkarmasını sağlayabiliyorsunuz.

Sessiz modda ya da uçuş modunda kullandığınız telefonlarınızın kaybolması durumunda onlara ulaşarak ses çıkarmalarını karşılamak hemen hemen imkansız. Çünkü keza internet bağlantıları olmuyor hem de hattınız etkin olmadığı için arayamıyorsunuz. Arasanız bile sessiz modda olduğu için sesi çıkmadığından bulmanıza yardımcı olmuyor.

Bu tatbik tamamen cihazınız ister sessiz modda isterseniz de uçuş modunda olsun, 3 defa alış tutarak cihazınızın ses çıkarmasını yani çalmasını sağlayabiliyorsunuz.

Ses çıkarma dışında titreşim ve flaş ışığını açma gibi ayarları da yer alan tatbik nadiren de olsa işinize fazla yarayabilecek olduğundan şüphesiz indirerek Android telefonlarınızda bulundurmanızı nasihat ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi