Clean Droid indir

Clean Droid indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
15 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Clean Droid elverişli özelliklere sahip bir Android bakım ve hızlandırma uygulamasıdır

Clean Droid mobil cihazlarınız için siz pratik bir hızlandırma ve optimizasyon çözümü sunan bir mobil uygulama.

Android işletim sistemini kullanan zeki telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir Android hızlandırma uygulaması olan Clean Droid esas olarak Android cihazlarınız üzerinde çalışan uygulamalar ve oyunlar için daha fazla sistem kaynağı ayırabilmenizi mümkün kılıyor. Normalde Android cihazlarınız üstünde çalışan her başvuru ve servis bir miktar hafıza bölümü kullanmaktadır. Bu kullanılan hafıza tatbik sayısına ast olarak artar ve sonuçta Android cihazınızda yavaşlamalar görülebilir. Clean Droid kullanarak bu yavaşlamayı otomatik olarak engelleyebiliyorsunuz. Kullanım bu meslek için telefon ekranınız kapandığında otomatik olarak RAM temizleyebiliyor veya RAM kullanımızın belli bir oranın üzerine çıktığında otomatik temizleme yapabiliyor.

Clean Droid beraberinde kullanışlı ek özellikler de getirmekte. Uygulamanın patavatsız dosya arıtma aracı baştan sona çöp dosyaları kolayca saptama edip silebiliyorsunuz. Hem internet üzerindeki gezintilerinizin izlerini de Clean Droid kullanarak ortadan kaldırabilirsiniz. Uygulama aracılığıyla tarayıcınızdaki internet geçmişi ve aramaları, Google Play geçmişi, sohbet kayıtları, indirilen uygulamaların belirli dosyaları, şifreler silinebiliyor.

Clean Droid içerisinde uygulama yönetim ve kaldırma aracı da yer alıyor. Bu aracın en kullanışlı özelliği bütün uygulamaları listeleyerek toplu olarak kullanım kaldırma işlemini gerçekleştirebilmenize olanak vermesi.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

15 kez indirildi