Clean Master Lite indir

Clean Master Lite indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
15 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Clean Master Lite indirin, Android telefonunuzu hızlandırın!

Clean Master Lite, Android telefon hızlandırma, RAM temizleme, boşboğaz dosya temizleme, antivirüs, önbellek arıtma, batarya ömrünü uzama özet olarak sistem optimizasyon uygulaması. 1GB altı belleğe sahip Android telefonlar için özel tasarlanan Clean Master Lite, Android telefonunuzu hızlı şekilde kullanmanızı sağlarken, bedava antivirüsüyle virüsleri etkisiz hale getiriyor.

Android telefonların hemen hepsinde belirli bir süre kullanımın ardındaki bambaşka sorunlar ortaya çıkıyor. Donma, yavaşlama sorunu, depolama sorunu, şarjın ivedi gitmesi sorunu, virüs sorunu ve daha saymakla bitiremeyeceğim can sıkıcı sorunları çözmenin en etkili yolu telefonu sıfırlamak olsa da tek yol değil. Android telefonunuzu süratli gitmek, batarya ömrünü uzatmak, virüsleri temizlemek için protez alıp sıfırlayıp yedekten geri doldurma gibi epeyce uzun süren bir işe kalkışmanıza hiç gerek değil. Clean Master Lite uygulamasıyla Android telefonunuzu satın aldığınız birincil güne döndürebilirsiniz. Bedava indirilebiliyor ve sadece 6MB yer kaplıyor!

Android telefon kullanıcılarının en çok indirdiği sistem arıtma optimizasyon uygulaması Clean Master Lite, 4 bölümden oluşuyor. Geveze dosya temizleme, telefon hızlandırma, batarya koruma ve antivirüs, her şey elinizin aşağı.

Clean Master Lite Özellikleri:

Android telefon hızlandırma Android telefon RAM temizleme Android telefon yersiz dosya arıtma Android telefon batarya tasarrufu / pil ömrünü uzatma Android telefon antivirüs – virüs arıtma

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

15 kez indirildi