Clean Up!!! indir

Clean Up!!! indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Clean Up!!! ile Android cihazınızın belleğni temizleyerek performansını arttırabilirsiniz

Clean Up!!! standart Android RAM temizleme işleminin yanında sunduğu hoparlör arıtma aracıyla benzerlerinden ayrılan bir Android performans arttırma uygulamasıdır.

Clean Up!!! Android hafıza temizleme işlemini tek dokunuşla gerçekleştirmenize yardımcı olur ve açık olan uygulamaları sonlandırmanıza imkan tanır. Bu RAM arıtma işlemi mobil cihazınızda çalışan oyun ve tarayıcı gibi uygulamaların daha süratli çalışmasını sağlar. Tatbik sadece hafıza temizlemenin yanında uygulamaların beraberlerinde getirdikleri çöp dosyaları da temizleyebilmektedir. Clean Up!!! uygulamaların beraberlerinde yükledikleri verileri analiz eder ve bu uygulamalar kaldırıldıklarında hala telefonunuzda depolanmaya aralıksız bu verileri temizler. Mesela; bir oyunu telefonunuza yüklediğinizde oyun ilave dosyalar indirir. Lakin oyunu kaldırsanız bile bu dosyalar telefonunuzda saklanabilmektedir. Bu gibi durumlarda Clean Up!!! uygulamaların depoladığı bu herif dosyaları silmenize yardımcı olur ve Android cihazınızın depolama alanını daha bereketli kullanmanıza olanak sağlar.

Clean Up!!! oldukça göz alıcı bir başka özelliğe de yer vermekte. Uygulamanın hoparlör temizleme aracı ile Android cihazınızın hoparlörlerine sıkışmış tozları dışarı atabilirsiniz. Başvuru bu işlem için özel frekanslara sahip ses dosyaları çalar ve bu frekansların yaydığı titreşimler ile tozlar dışar atılır. Bu yöntem yüksek desibelli sesler oynatmaktan daha bereketli olmaktadır.

Clean Up!!! bireysel bigli güvenliğinizi sağlamanız için de size tezgâhtar olur. Dilekçe tarayıcılarınızın sakladığı başvuru formu verilerini ve gezinti izlerini tespit eder. Tarayıcı üzerinde görüntülediğiniz resimler ve sözde içerikler tarayıcı verileri kullanılarak daha sonra görüntülenebilmektedir. Clean Up!!! ile bu izleri değil etmeniz mümkündür.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi