ClickLight Flashlight indir

ClickLight Flashlight indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
13 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

ClickLight Flashlight uygulaması doğruca Android cihazınızın fenerini zahmetsizce faal ülkü getirin.

ClickLight Flashlight uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz en etkin flaş ışığı aydınlatma uygulamaları arasında yer alıyor. Hem çok sayıda geniş seçeneğe sahip olması, keza de fazla kolay kullanılabilen bir inşa sunması doğru birincil tercihleriniz arasına gireceğini düşünüyorum. Birazcık kısıtlamalı olsa da uygulamanın bu bedava sürümü böylece çok ihtiyacınızı karşılamakta yeterli olacaktır. Eğer daha pozitif özellik isterseniz başvuru içi satın alma seçeneklerinden de faydalanabiliyorsunuz.

Uygulamanın en esas işlevi, cihazınızın flaş ışığının ekranı kilitleme butonuna iki defa basılarak yanmasını sağlamak. Bu Nedenle ekrandaki herhangi bir butona dokunmadan doğruca ekranı kilitleme butonuyla flaşı açıp kapatmak olası hale geliyor. Ancak bu noktada ekranın aslında açılıp daha sonra kapanması gerektiğini unutmamalısınız. Dolayısıyla alt düzeydeki yavaş veya eski cihazlarda uygulamanın bu işlevi biraz sorun yaratabiliyor.

Zorlama butonundan kaynaklanabilecek sorunlar için başvuru formu widget desteği, kilit ekranı butonu desteği ve direkt olarak uygulama içinden feneri açma desteği de barındırıyor. Eğer benzer uygulamaları yeterince ayrıntılı bulmuyorsanız ClickLight Flashlight’ın işinizi göreceğini düşünüyorum.

Sahip olduğu pek fazla gelişmiş akort ve basma süresi tespit seçeneği tamamen kullanırken istediğiniz gibi özelleştirebileceğinize inanıyorum. Yeni bir fener uygulaması arayanlar elbette göz atmadan geçmesinler.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

13 kez indirildi