CLONEit indir

CLONEit indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

CLONEit uygulamasıyla telefonunuzdaki verileri yedekleyebilir, iki telefon aralarında zahmetsizce dosya transferi yapabilirsiniz.

CLONEit uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdaki verilerinizi yedekleyebilir ya da başka bir cihaza transfer edebilirsiniz.

Yeni bir telefon aldığınızda ya da mevcut cihazınızı fabrika ayarlarına çevirmek istediğinizde kullanabileceğiniz CLONEit uygulaması, dosya transferi işlemlerinizi kolaylaştırıyor. İki telefon arasında dosya transferi yapabilmenize ihtimal karşılayan gerçekte kişiler, mesajlar, arama kaydı, uygulamalar, kullanım verileri, SD kart içeriği, yıllık ve sistem ayarları gibi aklınıza gelebilecek her türlü veriyi yedekleyebilmenizi karşılayan uygulama, son derece seri bir şekilde bu işlemleri gerçekleştirebilmenizi sağlıyor.

Yedeklemek ya da transfer etmek istediğiniz içeriklerin seçimini yaptıktan sonradan kopyalama işlemini başlatabileceğiniz CLONEit uygulaması, hiçbir data kaybı yaşamadan yeni cihazınıza geçmenizi ve telefonunuzu sıfırlamanızı mümkün kılıyor. Kablo, bilgisayar veya internet bağlantısına gereksinim duymadan kolay adımlarla dosya yedekleme ve transfer işlemlerini yapabilmenizi karşılayan CLONEit uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi