CM GameBooster indir

CM GameBooster indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

CM GameBooster uygulaması doğru Android cihazlarınızın oyun performansını arttırabiliyorsunuz.

CM GameBooster uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinde en yüksek performansla oyunlar oynamak isteyenlerin tercih etmeleri gereken ücretsiz oyun hızlandırıcı uygulamalar arasında yer alıyor. Oldukça kolay kullanımı ve otomatik oyun tespiti gibi özellikleri baştan sona kullanımınız sırasında herhangi bir sorun yaşamadan bütün oyunları telefonunuzun donanımının müsaade edeceği hızlardan en iyi şekilde oynayabiliyorsunuz.

Uygulamanın en işaret yanı, açık olduğu vakit her tarafında mobil cihazınızın hafızasının her daim pak kaldığından belli elde etmek. Böylece her defasında uygulamaya geçerek RAM temizliği yapmanıza lüzum kalmıyor ve otomatik bir şekilde tekrar tekrar en yüksek performansı koruduğunuzdan belirli olabiliyorsunuz.

Oynamak istediğiniz oyunların açılışını yüzde 30’a kadar hızlandırabilen ve oyun süresince de takılmalara yoksa FPS düşüklüklerine müsade vermeyen tatbik, bu vesile ile telefonunuz bir oyunu bütün sınırda açabiliyorsa bu sınırı biraz alt çekerek akıcı bir tecrübe elde etmenize izin veriyor.

Oyunlardan çıktıktan sonradan çıktığınız oyunların hafızada artık bırakmamasını da sağlayabilen CM GameBooster, bu vesile ile diğer uygulamalarınızın da en performanslı şekilde çalışmasına takviye oluyor. Dolayısıyla sadece oyunlar için yok, oyun dışı uygulamalar için de elverişli araçlardan birisi olduğunu söyleyebilirim.

Daha eksik arkaplanda çalışan uygulamanın pil dayanıklılık süresine de katkısı olacağını es geçmemek lüzumlu. Android cihazınızın arkaplanında çalışan uygulamaların otomatik ve çabuk bir şekilde sonlandırılmaları, gün bitiminde fazla daha fazla şarjınızın kalmasına yardımcı olacaktır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi