CM Keyboard indir

CM Keyboard indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

CM Keyboard, birbirinden güzel nitelik ve emojilere sahip olan kullanışlı ve şık bir Android klavye uygulaması.

CM Keyboard, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde standart klavye uygulamasını kullanmaktan sıkıldıysanız ve göstermek istediğiniz klavyenin size daha rahat bir uygulama ile birlikte daha çok seçenek ve özellik sunmasını istiyorsanız denemeniz gereken klavye uygulamalarıdan bir adam başına.

Bir fazla dilde takviye veren CM Keyboard’un Türkçe dil desteği olması da Türk kullanıcılar açısından büyük bir artı.

Klavyenin üstteki kısmında yer alan rakamlar doğru dar bakımlı istediğiniz sayıları yazma olanağı sunan CM Keyboard, klavye üzerinde bir çok emoji ve emoji tuşu sunuyor. Sisteminizde yer alan emojileri size sunan başvuru, bu emojileri tüm platformlar üstünde kullanabilme imkanı da sunuyor.

Kolay emoji kullanımını ön plana çıkaran klavye uygulaması doğruca daha evvelden emoji kullanmaya alışık olmasanız bile rahatlıkla alışarak bir vakit sonra kesintisiz emoji kullanır ışık halkası gelebiliyorsunuz.

Duygu ve düşüncelerinizi daha dürüst ve samimiyetle açıklamanıza yardımcı olan emojiler kullanmak istiyorsanız CM Keyboard uygulamasını bedava olarak indirip dilediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz. Yeni ve şık bir arayüz, dar uygulama, klavye üzerinde emojiler, onlarca yeni emoji ve daha bir fazla özellik sunan CM Keyboard uygulamasını indirip göz atmanızı tavsiye ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi