CM Transfer indir

CM Transfer indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Telefonunuzdaki öyle fazla dosyayı başkalarıyla çabuk bir şekilde paylaşmak için CM Aktarma uygulamasını kullanabilirsiniz.

CM Transfer uygulamasıyla yakınınızda bulunan arkadaşlarınızla Android cihazlarınız üzerinden dosya paylaşımı yapabilirsiniz.

Resim, video, başvuru ve öteki dosyalarınızı arkadaşlarınızla paylaşmanız gerektiğinde işinize yarayabilecek hızlı bir dosya aktarma uygulaması arıyorsanız, CM Aktarma uygulamasıyla tanışın. İnternet bağlantısına gereklilik duymadan süratli ve tehlikesiz bir şekilde dosya paylaşımı yapabileceğiniz uygulamayı dosya boyutu sınırlaması olmadan kullanabiliyorsunuz. Bluetooth’tan 160 kat daha süratli data transferi yapabileceğinizi bahis eden CM Transfer uygulamasında, zeki telefonunuzda bulunan kişiler, uygulamalar, müzikler, filmler, fotoğraflar, videolar, belgeler ve oyunları harika çabuk bir şekilde aktarabilirsiniz.

1000’den pozitif dosya formatını destekleyen CM Aktarma ile dosya paylaşımı yapabilmeniz için her iki tarafta da uygulamanın yüklü olması gerekiyor. Seri ve güvenli olmasının yanında internet bağlantısına gereklilik duymamasıyla da öne meydana çıkan CM Aktarma uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Başvuru özellikleri

1000’den fazla dosya formatı desteği Bluetooth’tan 160 kat daha çabuk aktarma Güvenli dosya aktarımı İnternet bağlantısı olmadan dosya paylaşabilme

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi