Cobrets indir

Cobrets indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
13 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Cobrets adlı Android uygulamasıyla, danışıklı ekran parlaklıklarına otomatik olarak geçebilir, gece ve çok ışıklandırılmış ortamda kendi kendine parlaklığın değişmesini sağlayabilirsiniz.

Cobrets (Configurable brightness preset) adlı Android uygulaması, mobil cihazlarımızın ekran parlaklığıyla sürekli uğraşmamamız için geliştirilmiş bir başvuru formu. Fazla ufak olan dosya boyutuyla sadece görevini gerçekleştirmek için programlanan yazılım, daha önceden belirlenmiş parlıklık profilleri sayesinde kolayca geçiş yapmamızı sağlıyor. Ön yüklü olarak 7 adet profille gelen Cobrets ekran parlaklığı uygulaması, bu seçenekleri ayarlamamıza da olanak veriyor. Ön yüklü gelen ayar başlıklarını sıralayacak olursak;

En Az Cuarter Medium Maximum Automatic Nightly Filter Diurnal Filter

Bunlardan her birini her tarafta ayarlayabiliyoruz. Başlıklardan da anlaşıldığı üzere, Minimum seçeneğinde minimum ekran ışığı, Medium’da orta ve Maximum’da ise en yüksek parlaklık seçilmiş oluyor. Cobret uygulamasının ana kayda değer özelliği ise Nightly Filter modunu seçtiğimizde ortaya çıkıyor. Zira karanlık ortamda, ne değin kısarsak kısalım, telefonumuz bir limite kadar ışığı kısıyor. Cobrets ise bu limiti ortadan kaldırarak, ekranı fazla karanlık ayla getirebiliyor. Bu sayede, telefon sarjının çok azaldığı durumlarda bataryadan tasarruf edebilir ve gece kullanımında da pozitif ışıkla gözlerinizi yorulmaktan koruyabilirsiniz.

Cobrets’in bir başka filtresi olan Diurnal Filtre ise, akıllı telefonlarımızın ekranına bir diğer hava katıyor. Ekranın renk paletini değişteren filtre doğruca, isterseniz ekranı birazcık daha sarı havaya sokarak gözlerinizin daha eksik yorulmasını sağlayabilirsiniz. Diğer renkler seçimini de müsade veren filtre ayarları sayesinde, dilediğiniz şekilde bu filtreyi ayarlayabilirsiniz. 

Android telefonunuzun ekran parlaklığıyla kesintisiz mücâdele etmek istemiyor ve kendinize göre özelleştirmek istiyorsanız, bu başarılı uygulma Cobrets’i denemelisiniz.

Cobrets uygulaması, ufak ve kompakt haliyle epeyce başarılı. Filtreler arası geçişi hızlandırmak için ekrana diğer taraftan Widget ekleyen uygulamada, bu widget bir uçtan bir uca fazla çabuk ekran parlaklık profilleri değiştirebiliyoruz. Bu Widget’ta çıkacak seçenekleri de dilekçe ayarlarından tercih etmek mümkün.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

13 kez indirildi