Color Flashlight indir

Color Flashlight indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
14 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Color Flashlight, karanlıkta kaldığınızda ortamı aydınlanmak için Android mobil cihazlarınızı kullanmanızı sağlayan bedava ve basit bir başvuru formu.

Color Flashlight, el fenerine ihityaç duyduğunuzda size destek edebilecek olan kolay lakin son derece yardımcı bir Android dilekçe. Dahası kullanım diğer el feneri uygulamalarından bambaşka olarak rengarenk yakma seçenekleri sunuyor.

Düz bir el feneri görevi görebiliyorken bununla birlikte disko topu, polis ışığı, mum yada led ışık aydınlatması da karşılayan başvuru formu mutlaka her Android mobil cihazda yer alması gereken uygulamalardan bir tanesi. Bilhassa sık sık elektrik kesintileri yaşanan bölgelerde yaşıyorsanız, bu kullanım doğru hiç bir zaman karanlığa mahkum olmazsınız. Sadece aydınlatma yetinmeyerek ortamı renklendirebildiğiniz kullanım bedava olarak sunuluyor.

Sokakta, evde, partilerde, elektrik kesildiğinde vb. ne zaman ve nerede gereksinim duyarsanız mobil cihazınız üstünde kullanabileceğiniz başvuru doğru hem yarar sağlayıp ayrıca de eğllenebilirsiniz. Örneğin evde çok sıkılıyorsunuz ve basit bir misafir etme bile sizi keyiflendirmeye yetecek. Mobil cihazınızdan hareketli bir şarkı oynatıp, Color Flashlight uygulaması üzerinde disko topunu açarak kendi kendinize eğlenebiliyorsunuz. Kulağa komik gelebilir lakin kimi zaman bu tarz minik şeyler sizi mutlu etmeye yetecektir.

Ücretsiz bir el feneri uygulaması istiyorsanız uygulamayı mutlaka cihazlarınıza indirebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

14 kez indirildi