ColorNote indir

ColorNote indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

ColorNote, kullanımı son derece kolay ve çoğu özelliğe sahip bir anekdot alma uygulaması.

ColorNote, kullanımı son derece kolay ve birçok özelliğe sahip bir anekdot alma uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan zeki telefon sahipleri için üretilmiş olan ColorNote ile anekdot almadan alışveriş listesi tutmaya kadar birçok yardımcı aracı tek bir gerçekte bulabilirsiniz.

Basit bir şekilde not almanın yanı sıra alınan notları rahatlıkla düzenlemenize de olanak karşılayan uygulamayı diğer not alma ve yıllık uygulamalarıyla uyumlu bir şekilde kullanabiliyorsunuz.

Alınan notların yanı sıra takvim özelliği sayesinde bu notları takvime işleyebiliyorsunuz. ya da doğrudan yıllık özelliğini kullanarak hayatınızı ve meslek yaşamızı planlayabilir; plana emrindeki kalarak verimliliğinizi arttırabilirsiniz.

Alışveriş listesi yeteneğine de sahip olan ColorNote ile alacaklarınızı listeleyebilir böylece verimli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Alınan notlar e-posta ve asıl sosyal ağ uygulamaları üzerinden arkadaşlarla da paylaşılabiliyor. Hem takviminize dair girdileriniz size bildirim ekranında dikkat olarak hatırlatılabiliyor.

ColorNote uygulamasının öne çıkan özellikleri:

Kullanımı basit Düşük boyutlu kurum dosyası Yıllık, anekdot alma ve alışveriş listesi gibi birçok işlevi tek çatı aşağıda arzetmek Eşleme (senkronizasyon) ve paylaşma yetenekleri

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi