Compass 360 Pro indir

Compass 360 Pro indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
14 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Compass 360 Pro, seyehat, pikmik, kamp ve dağ gezisi gibi dış aktivitelerinizde kullanabileceğiniz pratik bir Android pusula uygulamasıdır.

Compass 360 Pro, Android cihazlarınız üzerinde tıpatıp reel bir pusula gibi kullanabileceğiniz ayrı tasarımlara sahip bir pusula uygulamasıdır. Android başvuru formu marketi üzerinde bir çok pusula uygulaması olmasına karşın bunların bir çoğu sadece Amerika yada çok eksik ülkede çalışıyor. Compass 360 Pro ise tüm Dünya üstünde başarılı bir şekilde çalışmaktadır.

Pusula uygulamaları sahip olduğunuz cihazın performansına kadar daha iyi çalışmaktadır. bu nedenle tatbik üzerindeki pusulanın sürükleyici çalışmaması durumunda, manyetik bir alanda olmadığınızdan belli olmanız gerekiyor.

Bir fazla gelişmiş özelliğe sahip olan başvuru formu üzerindeki öbür pusula temaları doğruca tek bir pusula yerine ayrı pusulalar seçim edebiliyorsunuz.

Özellikler:

Basit dilekçe Gerçekçi pusula Profesyonel ve şık tasarım İnternet bağlantısı gerektirmez Pek çok dil desteği Bedava

Sizde rahatlıkla kullanabileceğiniz ücretsiz bir pusula uygulaması arıyorsanız, Compass 360 Pro’yu Android cihazlarınıza kuşkusuz indirmenizi öğüt ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

14 kez indirildi