Connect Free WiFi Internet indir

Connect Free WiFi Internet indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Connect Free WiFi Internet uygulaması ile ücretsiz Wi-Fi noktalarını bulabiliyorsunuz.

Connect Free WiFi Internet uygulaması, Android cihazlarınız için bedava Wi-Fi erişimi olan noktalarını bulmanızı kolaylaştırıyor.

Dıştan olduğunuz zamanlarda internete bağlanacak mobil bilgi paketiniz bulunmuyorsa havalimanları, kafeler ya da parklar gibi bölgelerde sunulan bedava Wi-Fi bağlantılarından faydalanabilirsiniz. Ancak, bu alanları bulmakta zorlanıyorsanız Connect Free WiFi Internet uygulaması sizlere asistan olacaktır. Bedava Wi-Fi erişimi sunan noktaları sizlere bildiren uygulama, arka planda çalışarak şifresiz Wi-Fi bağlantılarına erişim sağlıyor.

Erişime açık Wi-Fi noktaları arasından en kuvvetli sinyali aldığı ağa otomatik olarak bağlanan Connect Free WiFi Internet, cihazınızın GPS özelliğini kullanarak harita üzerinden de sizlere bedava Wi-Fi noktalarını gösteriyor. İnternet bağlantınız için sürat testi de yapabileceğiniz gerçekte IP adresi, MAC adresi, SSID bulgu, şifre bulma ve sürat yükseltme gibi ilave seçeneklere de ulaşabilirsiniz. Eğer siz de çevrenizdeki bedava Wi-Fi noktalarını bulmak ve kopamamak istiyorsanız, Connect Free WiFi Internet uygulamasını bedava olarak indirebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi