ConnectMe indir

ConnectMe indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android cihazlarınıza bilgisayarınızdan erişim sağlayabilir, bütün kontrolü bilgisayardan sağlayabilirsiniz.

Android cihazlarınıza bilgisayarınızdan bağlanarak; dosya aktarma, dilekçe yönetimi, SMS gönderme, zil sesleri akort etme, kamera yönetimi gibi birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Temel olarak Android cihazları bilgisayar üzerinden yoklama etme olarak adlandırabileceğimiz ConnectMe uygulamasını cihazınıza yükledikten sonra, bilgisayarınızın internet tarayıcısından size verilen IP adresine giderek giriş yapmanız gerekiyor. Telefonunuzdan bağlantıyı onayladıktan sonra senkronizasyon sağlanıyor ve telefonunuzun bütün içeriğine ve uygulamalarına erişim sağlayabiliyorsunuz.

Tatbik Özellikleri:

Resimler: Bilgisayara indirme, yükleme, önizleme ve tam ekran idare. Video: Telefonunuzdaki videoları bilgisayarınızdan oynatabilir ve aktarım yapabilirsiniz. Uygulamalar: Dilekçe yükleme, kaldırma, APK yükleme işlemleri. Zil Sesleri: Zil sesi doldurma ve bir müziği zil sesi olarak akort etme. Kamera: Gerçek zamanlı resim ve video çekimi için ön ve arka kamera erişimi sağlayabilirsiniz. Dosyalar: Bilgisayarınızdan SD kartınızı yönetebilirsiniz. Irtibat: Rehberinizi yönetebilir, düzenleyebilir, SMS’leri görüntüleyip, yeni SMS gönderebilirsiniz. Masaüstü bildirimleri.

Siz de telefonunuzu bilgisayarınız üzerinden hiçbir bilgi kablosuna ihtiyaç duymadan yönetmek istiyorsanız ConnectMe uygulamasını kullanabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi