Contacts Backup — Excel & Email Support indir

Contacts Backup — Excel & Email Support indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Contacts Backup ile rehberinizi saniyeler içerisinde yedekleyebilir, yeni telefonunuza aktarabilirsiniz.

Contacts Backup, telefon rehberiniz binlerce kişiden oluşsa deha kişilerinizi fazla kısa bir sürede yedekleyebilen hızlı ve pratik bir mobil tatbik. Yeni bir telefon satın aldıysanız, rehberinizi zahmetsizce nasıl aktaracağınızı düşünüyorsanız bu tatbik tam size kadar.

Rehber yedeklemeyi en kolay ayla getiren başvuru, içe aktar ve dışa aktar edinmek üzere 2 sekmeden oluşan kolay bir arayüz ile geliyor. Uygulamanın rehberinize erişimine izin verdikten sonradan tek yapmanız gereken yedeğin gönderileceği e-posta adresini girmek. Saniyeler içerisinde belirttiğiniz e-posta adresinize yedekleme zamanı, cihaz ismi ve yedeğinizi taşıyan bir e-posta gönderiliyor. Yedeklenen rehberinize Microsoft Excel yazılımı üzerinden bakabiliyor, QR kodu başvuru formu içerisindeki barkod okuyucudan okutup rehberinizi yeni telefonunuza aktarmış oluyorsunuz.

Not: Üreticiye kadar, rehber yedeğiniz geçici olarak sunucuda tutuluyor ve bir hafta içerisinde otomatik olarak siliniyor. Dilerseniz rehberiniz yedeklendikten hemen sonra kendiniz de silebiliyorsunuz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi