ConvertPad indir

ConvertPad indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

ConvertPad, Android aygıt sahiplerinin kullanabileceği geniş detaylı ve yardımsever bir bölüm transformasyon uygulamasıdır.

ConvertPad, Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz en iyi ve kapsamlı birim dönüşüm uygulamalarından bir tanesidir. Tatbik içerisinde neredeyse istediğiniz bütün birimleri dönüştürebilirsiniz.

Uygulamanın görünümü şayet hoşunuza gitmeyebilir lakin bu kategorideki uygulamaların görünümüne tartı atamak yerine yaptığı işe görmek daha yardımcı olacaktır. 10 milyondan fazla indirme rakamına sahip olan ConvertPad, güvenebileceğiniz ve geniş kapsamlı bir birim dönüştürücü.

Epeyce sade ve kullanımı basit olan uygulama üzerindeki bölüm şekil değiştirme işlemlerinizi gerçekte seri ve kolayca gerçekleştirebiliyorsunuz.

Özellikler:

Evrensel birim dönüşüm Kendi içinde yer alan hesap makinesi Hakiki zamanlı dönüştürme Bölüm mukayese tablosu Birimler için Wikipedia araması 160’dan fazla bölüm desteği Farklı renkli temalar

Gördüğünüz üzere ConvertPad bir çok gelişmiş özelliğe sahip bir bölüm dönüştürme uygulaması. Bu cins bir uygulamaya ihtiyaç duyuyorsanız bedava olarak Android cihazlarınıza indirerek kullanabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi