Cool Reader indir

Cool Reader indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android cihazlarınızda kitap okuyabileceğiniz bir uygulamadır.

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz basit ve sade bir kitap okuma uygulaması arıyorsanız, Cool Reader bütün size göre. Onu diğerlerinden ayıran en manâlı özelliği yazıdan sese çevirme özelliğini ücretsiz olarak sunması. Onun dışarıda fazla da kompleks olmasa da işinizi görecektir.

Parmak hareketleriyle denetleme edebileceğiniz kullanışlı bir kitap okuma uygulaması olan Cool Reader epub, fb2, doc, txt, rtf, html, chm, tcr, pdb, prc, mobi, pml gibi bir fazla popüler formatı da destekler.

Sayfa çevirme animasyonu ve eskitilmiş sayfa görünümüyle gözünüzü yormayan ve hoş görünen arayüzü ile de size gerçek kitap deneyimi yaşatacağını düşünüyorum.

Özellikler:

İçindekiler ve arama özelliği. Yer imi ekleme. Dahili tarayıcı. Çevrimiçi katalog desteği. Yazıdan sese çevirme desteği. Font değişim. Gündüz ve gece profilleri. Parlaklık akort etme. Sözlük desteği. Text dosyalarını otomatik formatlama.

İşinize yarayacak bir fazla bilhassa doğrusu denemeye değer bir kitap okuma uygulaması olan Cool Reader’ı kullanmanızı tavsiye ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi