Cooler Master indir

Cooler Master indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Cooler Master, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir ısı kontrolü uygulamasıdır.

Cooler Master, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir ısı teftiş aracıdır. Bildiğiniz gibi günümüzde akıllı telefonların en büyük sorunlarından birisi de kesintisiz yüksek derecede ısınması.

Bilhassa Android cihazlarda uzun süre oyun oynadığınız zaman ya da başka bir iş yaptığınız zaman telefonunuz bazen tutulamayacak değin ısınabiliyor. Cooler Master de telefonların ısısını denetleme aşağıda tutmak için geliştirilmiş.

Cooler Master’ın en kayda değer özelliği telefonunuzun ısısını arttıran ve telefonunuzun kaynaklarını aşırı derecede tüketen uygulamaları saptama edip kapatması diyebilirim. Böylece CPU kullanımını azaltarak aşırı ısınmayı da azaltmış oluyor.

Biliyorsunuz zeki telefonlarda bazı uygulamaları kapattığınız süre arkadaki planda çalışmaya devam ediyorlar. İşte bu gibi durumlarda telefonunuzun kaynak tüketmesine ve ısınmasına yol açabiliyorlar. Cooler Master bunu engellemeye çalışıyor.

Özellikler:

Hakiki zamanlı ısı kontrolü. Enerjik fazla ısınma tespiti. Tek bir dokunuşla ısıyı normale döndürme. Artı ısınma için önlemler alma.

Eğer sizin de telefonunuzun ısınma problemi varsa bu uygulamayı deneyebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi