Copy My Data indir

Copy My Data indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Copy My Data uygulamasını kullanarak kolayca yeni Android cihazınıza eski cihazınızdaki kişisel bilgilerinizi aktarabilirsiniz.

Copy My Veri uygulaması, keza iOS işletim sistemli cihazları bırakarak Android’e vermek isteyen kullanıcılar, keza de Android’den Android’e geçiş yapacak olan kullanıcıların deneyebilecekleri ücretsiz uygulamalar aralarında yer alıyor. Basit kullanımı ve geniş seçenekleri bir uçtan bir uca kesinlikle tercih edecekleriniz aralarında yer alacaktır.

Kuşkusuz uygulamanın işlemlerini tamamlaması için her iki cihazın da benzer Wi-Fi ağına alt olması ve her ikisinde de uygulamanın açık olması gerekiyor. iOS mobil cihazlardan Android’e bilgilerini adapte etmek isteyenler ise incelememizin aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak uygulamanın iOS sürümüne ulaşabilirler.

Copy My Data’nın gerçekleştirebildiği yedeklemeler şu bilgilerle sınırlı:

Birey listeleri Takvimler Fotoğraflar Videolar

Arayüzünün anlaşılması mümkün ve sade bir şekilde hazırlanmış olması tamamen bilgi yedekleme işlemleri en kolay şekilde tamamlanıyor. Bunun için başvuru formu içerisinde yer alan yönergeleri takip etmeniz yeterli oluyor.

Apple’ın resmi olarak iOS’tan Android’e geçiş için önerdiği uygulamalardan birisi olduğu için denemeden geçmemeniz gerektiğine inanıyorum.

Copy My Data Copy My Data Copy My Data uygulamasını kullanarak zahmetsizce yeni Android cihazınıza eski cihazınızdaki kişisel bilgilerinizi aktarabilirsiniz. İndir
Copy My Data Copy My Bilgi iPhone ve iPad’den Android cihazlara geçiş yapıyorsanız bu bedava dilekçe ile tüm verilerinizi kolayca yeni cihazınıza aktarabilirsiniz. İndir

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi